Materace BOSQUO

BOSQUO to marka wywodząca się z rodzinnej firmy Janpol, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji przede wszystkim materacy, a także łóżek, stelaży, poduszek oraz dodatków do materacy. BOSQUO specjalizuje się w sprzedaży łóżek, materacy i akcesoriów do hoteli, apartamentów i pensjonatów.

Komfortowy sen na wyciągnięcie ręki

Produkty BOSQUO to odpowiedź na potrzeby Klientów, wszystkie materiały używane do produkcji są ekologiczne a sam proces produkcji optymalizowany tak by nie był obciążeniem dla środowiska naturalnego. Produkty BOSQUO realnie przyczyniają się do poprawy snu oraz zdrowia, co ma swoje przełożenie na inne płaszczyzny życia Klientów. 30 letnie doświadczenie to gwarancja najwyższych standardów jakości, doskonały serwis, rzetelne doradztwo oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Wybierz produkty marki BOSQUO

Wszystkie oferowane produkty marki są wykonywane ręcznie z najwyższą starannością, dla tego najwyższą wartością firmy są ludzie w niej zatrudnieni, którzy swym zaangażowaniem i pasją gwarantują najwyższą jakość materacy, łóżek i akcesoriów.

Bosquo materac premium DOLCE

4 999,00 zł

Materac piankowo-piankowy premium z 15 letnią gwarancją.

Bosquo prozdrowotny materac klasy premium Calando

5 699,00 zł

Materac piankowo-piankowy z warstwą lateksu z 15 letnią gwarancją.

Bosquo twardy materac klasy premium Brillante

5 899,00 zł

Materac piankowo-piankowy z warstwą lateksu z 15 letnią gwarancją.

Nakładka na materace premium DONATELLO

459,00 zł

Materac piankowo-piankowy z warstwą lateksu z 15 letnią gwarancją.