Materac hybrydowy z matą kokosową DELIA

959,00 zł

Nowoczesny materac sprężynowo-piankowy z dodatkową warstwą kokosu.

Rozmiar:
Ilość:
Dostępny

Do nasz ukłon w stronę prostych rozwiązań. Dwa klasyczne i niezawodne surowce, jakimi są pianka Energy Foam i sprężyna kieszeniowa, połączyliśmy w jednym modelu, by bez zbędnych komplikacji zapewnić Ci wysoki komfort snu. By mógł to być wybór oczywisty, dodatkowo z jednej strony materaca umieściliśmy warstwę kokosu. Wszystko po to, aby maksymalnie dostosować go do zmieniających się potrzeb Twojego ciała. Dzięki temu możesz wybrać bardziej lub mniej miękką stronę materaca, kiedy tylko zechcesz.

Sercem materaca Delia są sprężyny ułożone zgodnie z siedmioma strefami twardości, które pracują niezależnie i podpierają ciało dokładnie w miejscach nacisku. Sprawiają, że Twój kręgosłup zawsze pozostaje w odpowiednim ułożeniu, niezależnie od pozycji, w której śpisz. Warstwę sprężyn uzupełnia obustronnie miękka i trwała pianka Energy Foam, która wspomaga ich punktowe działanie i zwiększa odczucie komfortu. Ukryta pod pianką płyta kokosowa, znajdująca się z jednej strony materaca, pozwala na wzmocnienie tej części i uzyskanie stabilniejszego, twardszego wsparcia. Kokos to w pełni naturalny produkt, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w jego włóknach specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii. Doskonale wspiera też cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, zapewniając higieniczne warunki snu.

Materac Delia daje Ci nieskomplikowaną możliwość wyboru i komfort niezależnie od strony, na którą się zdecydujesz.

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedniego rozmiaru, prosimy o kontakt! Dostarczymy materac w potrzebnym rozmiarze.

Skontaktuj się z nami !

Pokrowiec Smart: bardzo przyjemny w dotyku standardowy pokrowiec, można prać go w pralne nawet w 60 stopniach Celsjusza co ułatwia utrzymywanie go w czystości. Pokrowiec posiada pikowania co sprawia że dzianina dodatkowo podpiera wszystkie punkty styku z podłożem. Pokrowiec jest niezwykle miękki co sprawia że zakładanie i zdejmowanie go z materaca jest proste i wygodne.

Sprawdź nasze linki:

Jak dbać o materac?

Miękki czy twardy - jaki materac wybrać?

10000024-1
Produkt dostępny

Arkusz danych

Kategoria materaca
Standard
Gwarancja
5 Lat
Koszt dostawy
Za darmo
Termin dostawy
3 - 14 dni
Sposób pakowania
Na płasko
Typ
Kieszeniowo-piankowy
Wysokość materaca (cm)
23
Skala twardości
Średni/Twardy
Ilość stref twardości
7
Materac obustonny
Tak
Materac rehabilitacyjny
Nie
Wymienne pokrowce
Tak
Kompatybilny z ruchomym stelażem
Nie

Szczegółowe odniesienia

Nowy

Pobierz

Jak dobrze wybrać materac?

Jak dobrze wybrać materac? Poradnik dla klienta.

Pobierz (118.31KB)

Produkty powiązane