Twardy materac piankowy METIS

1 799,00 zł

Materac wykonany w całości z pianki.

Pokrowiec:
Rozmiar:
Ilość:
Dostępny

Twardy materac piankowy wykonany na podstawie wysokiej i frezowanej pianki wysokoelastycznej typu HR

Pianka, która tworzy rdzeń materaca Metis to twardy, elastyczny model, którego obustronne nacięcia układają się w 7, zróżnicowanych stref twardości. Zabieg ten sprawia, że materac dopasowuje się do poszczególnych części ciała w zależności od obciążenia, które w nich przyjmuje. Tak też zyskujesz indywidualne podparcie w strefie głowy, barków, strefie lędźwiowej, miednicy, ud, łydek i stóp. Każda z tych części ciała zyskuje odpowiednie wsparcie dopasowane do obciążenia w danym obszarze, co przekłada się na zdrowe ułożenie kręgosłupa, niezależnie od pozycji, w której śpisz.

Nacięcia zastosowane w piance zwiększają też przepływ powietrza wewnątrz wkładu, który wpływa na utrzymanie higienicznych warunków i odpowiedniej temperatury snu. Nacięcia sprawiają też, że zewnętrzna warstwa pianki zyskuje większą elastyczność.

Pianka Red Soft zastosowana jako wykończenie bazowej pianki charakteryzuje się dużą sprężystością i termoregulacją. W praktyce oznacza to, że wysoka sprężystość pianki ułatwia odwracanie się na materacu oraz jego dopasowanie do ciała. Pianka Red Soft nie nagrzewa się, szybko oddaje nagromadzone ciepło i wilgoć z materaca na zewnątrz, dzięki czemu otrzymujesz higieniczne warunki i optymalną temperaturę snu. Materac nie nagrzewa ciała, co umożliwia komfortową regenerację.

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedniego rozmiaru, prosimy o kontakt! Dostarczymy materac w potrzebnym rozmiarze.

Skontaktuj się z nami !

Materac dostępny jest z dwoma pokrowcami do wyboru:

Pokrowiec Tencel: cechuje go wysoka przepuszczalność powietrza oraz chłonność co zapewnia wysoki komfort oraz higienę użytkowania, materiał z którego został wykonany pokrowiec jest także antyalergiczny. W utrzymaniu pokrowca w czystości pomaga zamek błyskawiczny i fakt że można go prać w 40 stopniach Celsjusza w zwykłej pralce.

Pokrowiec Silver Protect: w technologii produkcji użyto drobinek srebra co daje ochronę antyalergiczną, niweluje brzydkie zapachy, zapobiega rozwijaniu się bakterii oraz drobnoustrojów. Srebro posiada także właściwości antystatyczne co ułatwia utrzymanie go w czystości, pokrowiec można prać w zwykłej pralce w temperaturze nie przekraczającej 40stopni Celsjusza.

Zmiana pokrowca standardowego może spowodować zmianę wysokości materaca.

Sprawdź nasze linki:

Jak dbać o materac?

Miękki czy twardy - jaki materac wybrać?

Metis-1-2-1
Produkt dostępny

Arkusz danych

Kategoria materaca
Komfort
Gwarancja
7 Lat
Koszt dostawy
Za darmo
Termin dostawy
3 - 14 dni
Sposób pakowania
Rolowany lub na płasko
Typ
Piankowy
Wysokość materaca (cm)
24
Skala twardości
Twardy
Ilość stref twardości
7
Materac obustonny
Tak
Materac rehabilitacyjny
Nie
Wymienne pokrowce
Tak
Kompatybilny z ruchomym stelażem
Tak

Szczegółowe odniesienia

Nowy

Produkty powiązane