Pompa ciepła LIEBHAUS 10kW monoblok

21 900,00 zł

Pompa ciepła 8kW ze sprężarką MITSUBISHI

Ilość:
Dostępny

LIEBHAUS to marka, która dostarcza urządzenia wysokiej jakości spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Odpowiednia temperatura w miejscu zamieszkania lub pracy to lepszej jakości życie, zdrowie i doskonałe samopoczucie.  W swoich działaniach dbamy o to, by nasi odbiorcy zawsze byli zadowoleni z zakupu i usatysfakcjonowani z obsługi - także tej posprzedażowej, której wysoki poziom jest dla nas jednym z priorytetów.

Każdą inwestycję, której jesteśmy częścią traktujemy indywidualnie, korzystając z doświadczenia naszych handlowców i monterów, nie zostawiając nic przypadkowi. Jeżeli zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła lub klimatyzacji to możesz skonsultować się z nami bezpłatnie!

Nie czekaj! Zainwestuj w komfort, wygodę i bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych.

Pompa ciepła ECOSPAR M10KW LIEBHAUS to gwarancja jakości, niezawodności i wysokiej wydajności.

Każda nasza pompa ciepła posiada w standardzie moduł Wi-Fi, dzięki któremu z łatwością można sterować jej funkcjami za pomocą własnego smartfona z każdego miejsca, w którym posiadasz dostęp do internetu.

Pompy ciepła to przyjazny środowisku naturalnemu sposób ogrzewania budynków zapewniający jednocześnie oszczędność miejsca w kotłowni oraz prostotę obsługi systemu za pomocą sterownika naściennego i aplikacji na telefon.

Pompy LIEBHAUS są wyposażone w inwertorowe sprężarki MITSUBISHI co gwarantuje niezawodność i potwierdzają wysoką jakość urządzeń.

Uwaga: każda sprężarka pomp LIEBHAUS objęta jest 5 letnią gwarancją!

Podstawową dwuletnią gwarancję można przedłużyć do trzech lat wykonując coroczne przeglądy serwisowe.

Przy zakupie pompy wraz z montażem (usługa wyceniana indywidualnie) zastosowany zostanie 8% VAT co znacznie obniża cenę urządzenia.

lieb10kw
Produkt dostępny

Arkusz danych

Gwarancja
2 Lata
Koszt dostawy
Za darmo
Termin dostawy
3 - 14 dni

Szczegółowe odniesienia