Materac Sprężynowy z Kokosem KRONOS

Materac KRONOS to obustronny materac rehabilitacyjny.

Rozmiar:
Ilość:

To klasyczny dwustronny model sprężynowy o wzmocnionej budowie, w którego konstrukcji zastosowane zostały płyty kokosowe i końskie włosie.

Maty wykonane z włókien pochodzących z łupiny orzecha kokosowego gwarantują stabilne podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu osoba śpiąca na takim materacu nadmiernie się nie poci, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Włókna kokosowe to materiał naturalny, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w nich specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii – zatem to surowiec bezpieczny dla alergików. Zastosowane w materacu maty kokosowe zwiększają trwałość produktu, który dzięki nim po wielu latach użytkowania praktycznie nie ulega zużyciu. Specjalnie dobrane końskie włosie znajdujące się z jednej strony materaca dodatkowo usztywnia całą konstrukcję. Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem izolacji oraz bardzo dobrą elastycznością i znakomitymi właściwościami termicznymi. Jest odporne na wilgoć oraz wyjątkowo trwałe, przez co zwiększa żywotność materaca.

Materac Kronos możesz użytkować z obu stron, co znacznie wydłuża jego żywotność. Jest materacem rehabilitacyjnym, sprzedawanym z obniżoną, 8% stawką VAT. Zatem mogą z niego korzystać również osoby ze schorzeniami i bólami kręgosłupa. Materac Kronos to opcja zdrowego i bezpiecznego snu, w klasycznym i trwałym wydaniu.

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedniego rozmiaru, prosimy o kontakt! Dostarczymy materac w potrzebnym rozmiarze.

Skontaktuj się z nami !

Pokrowiec Smart: bardzo przyjemny w dotyku standardowy pokrowiec, można prać go w pralne nawet w 60 stopniach Celsjusza co ułatwia utrzymywanie go w czystości. Pokrowiec posiada pikowania co sprawia że dzianina dodatkowo podpiera wszystkie punkty styku z podłożem. Pokrowiec jest niezwykle miękki co sprawia że zakładanie i zdejmowanie go z materaca jest proste i wygodne.

Sprawdź nasze linki:

Jak dbać o materac?

Miękki czy twardy - jaki materac wybrać?

kronos21453

Arkusz danych

Kategoria materaca
Klasyczne
Gwarancja
3 Lata
Koszt dostawy
Za darmo
Termin dostawy
3 - 14 dni
Sposób pakowania
Na płasko
Typ
Kieszeniowo-kokosowy
Wysokość materaca (cm)
18
Skala twardości
Twardy
Ilość stref twardości
1
Materac obustonny
Tak
Materac rehabilitacyjny
Tak
Wymienne pokrowce
Tak
Kompatybilny z ruchomym stelażem
Nie

Szczegółowe odniesienia

Nowy

Produkty powiązane